Medlemmer

Approved
Torben Ahrensberg
TankeCenter
8400
Ebeltoft
Telefon virksomhed: 29936309
e-mail virksomhed: torben@tankecenter.dk
Godkendte
Lone Randers
Rødekro zoneterapi og hypnose
6230
Rødekro
Telefon virksomhed: 40324042
e-mail virksomhed: lone@zlr.dk
Godkendte
Maria Lander Mannering
Mannering Vitalterapi
5500
Middelfart
Telefon virksomhed: 61668808
e-mail virksomhed: Mariamannering@hotmail.com
Godkendte
Carsten Wendt
Gribskov Hypnoterapi
3200
Helsinge
Telefon virksomhed: 40402194
e-mail virksomhed: carsten@carstenwendt.dk
Godkendte
Allan Bak Christensen
ego
6270
Tønder
Telefon virksomhed: 42516001
e-mail virksomhed: abc@ego.dk
Approved
Kirsten Topp
Topp Hypnoterapi
2819
Gjøvik
Telefon virksomhed: +4790052198
e-mail virksomhed: Kirsten@topphypnoterapi.no
Approved
Henrik Aston Hansen
GT7 Livs Systemer
6715
Esbjerg
Telefon virksomhed: 30255060
Beskrivelse:

GT7 Livs systemer
Psykoterapi, Parterapi & Hypnose i Esbjerg.
Mange års erfaring med individuel og parterapi.
RAB godkendt og medlem af Dansk Psykoterapeutforening.

e-mail virksomhed: kontakt@gt7.dk
Approved
Signe Lohmann Skjernaa
Skjernaa Hypnose
2450
København
Telefon virksomhed: 22428990
Godkendte
Nicole Hertz
Nicole Hertz
6200
Åbenrå
Telefon virksomhed: 22363669
e-mail virksomhed: Nhertz@hotmail.com
Hop til side:
1 2 3 4 5